Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

VII ZAJĘCIA- „Dziwne sprawy Uszatka. Czy ekologia to zagadka?”

22  kwietnia  w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka!” dzieci z grupy „Żabki” zrealizowały kolejne zadanie - „Dziwne sprawy Uszatka. Czy ekologia to zagadka?”

Obchodziliśmy „Światowy Dzień Ziemi” i na tą okazję nasza grupa przygotowała teatrzyk proekologiczny  pt. „Śnieżka i Ekoludki” dla całej społeczności przedszkolnej i rodziców. Uczestniczyliśmy w „Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata” pod hasłem - „Sprzątamy dla Polski” mającej na celu uświadomienie dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez właściwe zachowanie. Wyżej wymienione przedsięwzięcia miały za zadanie rozwijać wrażliwość na problemy środowiska naturalnego oraz nieść poczucie odpowiedzialności za jego stan.