Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Spotkanie czytelnicze z Panią z Miejsko-Gminnej Publicznej Biblioteki w Szczebrzeszynie

25 kwietnia w naszej sali odbyły się zajęcia czytelnicze z Panią z Miejsko-Gminnej Publicznej Biblioteki w Szczebrzeszynie, która zapoznała przedszkolaków z  przygodami Świnki Peppy  pt. „Lekcja przyrody”. Dzięki czemu  nasze dzieci utrwaliły proekologiczne zasady dbania o środowisko naturalne - oszczędzanie wody i światła, segregowanie śmieci, używanie torebek ekologicznych, pielęgnowanie roślin itd.  Wychowanie i kształcenie dzieci w duchu umiłowania, szacunku i rozumienia świata przyrody jest jedną z nadrzędnych dróg wielostronnego rozwoju osobowości dziecka.

Na zakończenie spotkania Pani zachęciła dzieci do odwiedzania biblioteki i wspólnego czytania bajek w domowym zaciszu.

Serdecznie DZIĘKUJEMY za przemiłe i owocne spotkanie