DZIEŃ KOBIET

8 marca to szczególny dzień, w którym swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i małe. Dzieci z przedszkola w Szczebrzeszynie  również postanowiły uczcić to święto. Nasze dziewczynki uczestniczyły w  pokazie mody, chłopcy kibicowali swoim  koleżankom. Każda dziewczynka po pokazie zamieniła sie w księżniczkę. Chłopcy poszukiwali nóżki,  do której pasował  bucik Kopciuszka. Sprawdzaliśmy w magicznym lusterku jaki zawód będą w przyszłości  wykonywać dziewczynki . W tym szczególnym dniu na głowach wszystkich dziewczynek zagościły papierowe ozdoby z jednorożcem. Chłopcy jako mali dżentelmeni wręczyli swoim koleżankom  upominki(zakupione przez rodziców). Wspaniałym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia w przedszkolu był słodki poczęstunek, a także tańce i zabawy przy muzyce. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

W imieniu dzieci dziękujemy za piękne prezenty, które wszystkie dzieci otrzymały od Antosia Ciebienia.