Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Dzień Kobiet

8 marca w naszej grupie świętowaliśmy Dzień Kobiet, w tym szczególnym dniu chłopcy, starali się, aby ten dzień był wyjątkowy dla naszych dziewczynek. Nasze małe damy mogły zaprezentować swoje wyjątkowe suknie w pokazie mody na „czerwonym dywanie”. Wiele radości sprawiły dzieciom kwiatkowe zadania, podczas których chłopcy jako dżentelmeni godnie wykonywali polecenia. Nawet mieli okazję uczesać jak również zrobić makijaż naszym kobietkom. Następnie chłopcy wręczyli dziewczynkom upominki, które zostały zakupione przez rodziców. Uśmiechnięte buzie dziewczynek jak również chłopców świadczył o mile spędzonym czasie, który został zakończony wspólnym poczęstunkiem.

Święto Kobiet to doskonały moment na kształtowaniu u dzieci postawy szacunku wobec wszystkich kobiet.