• Odwiedziło nas: 1119721

OGŁASZAMY

X  PRZEDSZKOLNY KONKURS

,,WAKACYJNE  PAMIĄTKI  PRZEDSZKOLAKÓW"

Wakacje już za nami, przez dwa miesiące z pewnością trafiło się mnóstwo okazji do zbierania wakacyjnych pamiątek!

Niezależnie od tego czy spędziliście wakacje na gorącej plaży, w wysokich górach, na wsi czy w mieście, zapewne  znaleźliście coś,  co Was zachwyciło.

Warto taką pamiątkę przynieść do przedszkola i zaprezentować ją koleżankom i kolegom .

Wakacyjne pamiątki zbieramy do 15.09.2015r.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz miłe niespodzianki.

Przyniesione eksponaty będzie można oglądać na wystawie

w holu przedszkolnym.

Prosimy rodziców o podpisanie pamiątek imieniem i nazwiskiem dziecka, nazwą grupy oraz nazwą miejsca z którego pochodzi.

ZACHĘCAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU

W KONKURSIE

INFORMACJE

1.      Pod koniec października w naszym przedszkolu odbędzie się JESIENNY  BAL  OWOCÓW  I  WARZYW prosimy rodziców o zapewnienie dzieciom ciekawych kostiumów.

2.   Przedszkole bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji GÓRA GROSZA zachęcamy dzieci do zbierania grosików.