DZIEŃ BABCI I DZIADZIA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

W dniach 27-29 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się te wspaniałe uroczystości. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.
Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne oraz ,,Jasełka” w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.
Mali artyści z przejęciem odgrywali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.
Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany słodki poczęstunek.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.