SZANOWNI RODZICE

Zapraszamy do udziału w XI Przedszkolnym Festiwalu Wymowy Polskiej,

który odbędzie się 27.10. 2014r.

Konkurs składa się z dwóch etapów podczas których, uczestnicy będą prezentować utwory Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

I ETAP

Udział w konkursie biorą wszystkie dzieci, które pod kierunkiem rodziców (w domu) nauczą się na pamięć wybranego wiersza i zaprezentują utwór przed swoją grupą i nauczycielem w dniu 23.10.2014r. Zwycięzcy z pierwszego etapu w ustalonej liczbie z każdej grupy (3-4-latki po 3 dzieci, 5-6-latki po czworo dzieci) przejdą do II etapu.

II ETAP

Prezentacja zwycięzców w eliminacjach głównych. Ocena ustalenia I, II, III miejsca dokona jury. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i dyplomy. Wszystkie dzieci, które wezmą udział w konkursie otrzymają dyplomy. Zwycięzcy II etapu wezmą udział w organizowanym przez Mdk w Szczebrzeszynie VII Konkursie Wymowy Polskiej.