Środa, 2024-05-01

Pożegnanie 6-latków

Pożegnanie 6 latków

25.06.2014

I znów kolejny rok szkolny za nami i znowu żegnaliśmy 6- latki, które po wakacjach po raz pierwszy przekroczą próg szkoły podstawowej. Z tej okazji została przygotowana akademia pożegnalna. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice naszych 6-latków.Uroczystość rozpoczęła się od ,,Poloneza” w wykonaniu dzieci z grupy ,,Pszczółek". Następnie dzieci dla tak miłej widowni przedstawiły montaż słowno- muzyczny składający się z wierszy, piosenek i tańców.

Rodzice ze wzruszeniem oglądali swoje dzieci, wiedząc ,że to ich ostatni dzień. Również       5-latki w krótkiej części artystycznej, przygotowanej na tę szczególną okazję, pożegnały swoich starszych kolegów oraz przygotowały niespodzianki. Po części artystycznej pani dyrektor wręczyła 6-latkom dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz upominki.          W dalszej części naszej uroczystości pani dyrektor podziękowała rodzicom za szczególne zaangażowanie w prace przedszkola oraz nauczycielom za ich ogromny trud włożony          w edukację podopiecznych. Po tej oficjalnej części przyszedł czas na wspólne wspominanie lat spędzonych w przedszkolu. Na zakończenie ze wzruszeniem w sercach złożyliśmy naszym wychowankom życzenia słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz samych sukcesów w różnych dziedzinach życia  szkolnego.